اخذ ایزو ارزان

اخذ گواهینامه ایزو ارزان توسط ایزوکیا با کمترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. تمامی ایزوهای صادر شده توسط ایزوکیا معتبر بوده و از دو مرکز اعتباردهی Certification Body و Accreditation Body و قابل استعلام است.

  • اگر به دنبال صادرات کالای خود هستید
  • اگر می خواهید در مناقصات و مزایدات شرکت کنید
  • اگر به دنبال تقویت برند و افزایش فروش هستید

اخذ گواهینامه ایزو از ضروریات سازمان و شرکت شماست. ایزوکیا نماینده رسمی مراکز بین المللی QAL، TUV WORLD، TUWCERT و … است که همراه با پیاده سازی و ممیزی قادر به دریافت انواع گواهینامه های ایزو ارزان در کلیه زمینه ها برای شما می باشد.

گواهینامه های ایزو معروف مثل، ایزو 9001، ایزو 14001، ایزو 10004 و …. همگی طی 48 ساعت صادر می شود و حتی اگر اطلاعات کافی نسبت به گواهینامه های ایزو در کسب و کار خود ندارید می توانید کسب و کار خود را به ایزوکیا اعلام نمایید تا بر اساس فعالیت شما ایزوهای مورد نیاز شما را اعلام نماییم. برای مثال اخذ گواهینامه ایزو ارزان شرکت های صنعتی و تولیدی، اخذ گواهینامه ارزان شرکت های پیمانکاری، صدور گواهینامه ارزان شرکت های نفت و گاز و … . تمامی کسب و کار ها می توانند ارزانترین ایزوی ممکن را در سریع ترین زمان دریافت کنند.

ایزوکیا برای سهولت در انجام سفارشات ایزو، فرم زیر را در سایت آماده نموده که بتوانید بصورت آنلاین سفارش گواهینامه موردنظر خود را انجام دهید. پس از تکمیل فرم زیر، مشاورین ما جهت هماهنگی امورات و تکمیل موارد با شما تماس خواهند گرفت.

 

جهت اخذ گواهینامه ایزو ارزان و فوری، با ایزوکیا تماس بگیرید

021-88024290

6111882 0912

فرم درخواست صدور گواهینامه ایزو ارزان

جهت دریافت ایزو ارزان، لطفا اطلاعات اولیه زیر را پر نمایید تا با شما برای تکمیل فرایند اخذ ایزو ارزان در ارتباط باشیم